“KANAY ELEKTRONİK “ Kurulduğu tarihinden bugüne kadar birçok Devlet kurumu, Özel şirket ve Yaşam alanlarında Elektronik Güvenlik Sistemlerine ihtiyaç duyan kişilere, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmekte ve satış sonrası teknik destek vermektedir.

Firmamız, Hizmet verdiği Sektörün Elektronik Güvenlik Sistemleri olmasında dolayı, Temel İlkesini GÜVEN olarak belirlemiş, Müşterilerine Alanlarında Uzman Teknik Kadrosu ile Güleryüzlü hizmet ve Satış sonrası 7/24 Destek ile Müşteri Memnuniyetini Üst Düzeyde Tutmayı Hedeflemiştir.

Firmamız Her geçen gün büyümekte olan bir firmadır. Müşterilerini, Çözüm ortakları sayesinde en son teknoloji ve Marka değerleri ile kendilerini dünya çapında kanıtlamış ürünleri ile tanıştırmayı hedefleyen ve son teknoloji güvenlik ürünleri ile müşterilerine, GÜVENLİ BİR HAYAT yaşamalarında yardımcı olmayı hedeflemiştir.
Firmamız Siz Değerli Müşterilerine daha verimli bir hizmet verebilmek için, kendisine 4 ASIL Maddeden oluşan bir KALİTE POLİTİKASI Belirlemiş, Şirket yönetimi ve teknik kadrosu ile beraber bu maddelere sadık kalmayı Taahhüt etmiştir.

PROGRAMLI VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAK

Yapmış olduğumuz işin Hizmet Sektörü olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerimize yerinde hizmet vermekte olduğumuzdan ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini Hedeflediğimizden dolayı Müşterilerimizin bize ayırmış olduğu zaman diliminde Taahhüt etmiş olduğumuz işi bitirmek için bütün projelerimizde ” Program ve Disiplin “ maddesini kendimize öncelikli hedef olarak belirlemekteyiz. Çalışma hayatında başarılı olmanın tek yolunun programlı ve disiplinli çalışmak olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmete devam etmekteyiz.

AR-GE

Hizmet vermekte olduğumuz Sektörün, Teknoloji Sektörü olduğunun bilincindeyiz. Siz Değerli Müşterilerimize daha verimli hizmet verebilmek, kendi marka değerimizi bulunduğundan daha yukarılara taşıyabilmek ve teknolojiye ayak uydurabilmek adına şirket yönetimimiz ve teknik kadromuz ile birlikte AR-GE’ ye olduğunda daha fazla önem veriyoruz.
Yeni olan Güvenlik teknolojilerini yakından takip etmeye çalışıyor, olabildiğince yeni ürünlerin testlerini yapıyor iş hayatımıza ne şekilde yenilikler katacağını tartışıyoruz. Bu Maddenin Firmamızın sürekliliğini sağlamasında ve başarılarının devamını getirmesinde çok önemli bir yere sahip olduğunu çok iyi biliyoruz.

TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP ETMEK

Firma Yönetimi olarak “ Bildiğim tek şey, aslında hiç bir şey bilmediğimdir “ sözünden yola çıkarak sürekli kendisini yenileyen teknoloji ile aynı yönde hareket etmek için, kendi sektörümüzde oluşan yeniliklere hâkim olabilmek için sürekli yüzümüzü dışarıya çeviriyoruz. Yurtiçinde ve Yurtdışında yeni teknoloji tanıtımlarını yakından takip ediyor, çözüm ortaklarımızın yeni teknoloji eğitimlerine katılıyoruz bu eğitim katılımlarından edindiklerimizi firma yönetimi ve teknik kadromuz ile şirketimize uygulamaya çalışıyoruz.
Teknolojiye ayak uydurarak, Firmamızı daha yukarılara taşıyacağımızı ve müşterilerimize daha verimli hizmet verebileceğimizi çok iyi biliyoruz.

İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ

“KANAY ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ “ olarak aslında en çok önem verdiğimiz maddenin bu olduğu, işimizi severek yaparsak çok daha başarılı olacağımızın farkındayız.
Siz değerli müşterilerimizin isteklerini Bahaneler değil, ihtiyaçlar doğrultusunda uygun Çözümler üreterek çözmeyi taahhüt ediyoruz. Yaptığımız işi çok seviyoruz.

Yukarıdaki diğer maddeler uymanın, yaptığınız işi severek yapmadığınızda mümkün olamayacağını bu maddelere şartsız şekilde sadık kalmanın tek yolunun ’da İşimizi Severek Yapmak olduğunu çok iyi biliyoruz.

“KANAY ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ”