KONVANSİYONEL YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri ;

Konvansiyonel Yangın İhbar Panelleri , Konvansiyonel Optik Duman Dedektörleri , Konvansiyonel Isı ve Isı Artış Dedektörleri , Konvansiyonel Işın Tipi ( Beam ) Duman Dedektörleri , Konvansiyonel Yangın İhbar Butonları , Konvansiyonel Yangın İhbar Sirenleri gibi Erken uyarı ürünlerinden oluşturularak Olası bir Yangın Tehlikesi durumunda Sistemin Kurulduğu Mekanda Bulunan Kişileri Uyarmak ve Olası bir Tehlikeden uzaklaştırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Konvansiyonel Yangın Alarm  Sistemleri , Daha Çok Ufak Ölçekli  Yerleşkelerde Kullanılmaktadır. Çok Fazla Sayıda Kişinin Bulunduğu Hastane , Okul , Yurt Binaları , Üniversite , AVM , Devlet Kurumları ve Çok Katlı Yapılarda Kullanılması Uygun Olmamaktadır.Teknolojisi ve Dezavantajları Göz önüne alındığı Taktirde Az Dedektör Sayısı İhtiyacı bulunan Sistemler için ideal Yangın Algılama Sİstemi olarak Kullanılabilmektedir.1-32 Zone / Bölge Seçenekleri Sunabilen Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri Her Bir Bölgeye Maksimum  32 Adet Sensör Bağlanabilmesi ile Sınırlı Sayıda Dedektörler İle bir Yangın Alarm Sistemi Oluşturmaktadır.Ayrıca Konvansiyonel Yangın İhbar Sistemleri Bölge / Zone Yapısı ile Üretildikleri için , Yangın Alarmı Gelen Noktayı Tam olarak Göstermemekte ,  Sadece Hangi Bölgeden Alarmın Geldiğini Kullanıcısına İletebilmetkedir. Bu Şekilde Uyarı İletilen Sistemlerde  Yangın Bölgesini Bulmak Daha Uzun Zaman Almakta olup ,  Yangın Güvenlik Önlemlerinin Alınması ve Ortamda Bulunan Kişilerin Güvenli Bir Bölgeye Tahliye Edilmesi İşlemini Zorlaştırmaktadır.

 Firmamız ; Ankara Merkezli Olup Tüm Türkiye Çapında Siz Değerli Müşterilerimize Konvansiyonel Yangın İhbar Sistemleri Ürünleri Satışı ve Sistem Kurulumları Hizmetleri Vermektedir.

Firmamız ; Dünya Çapında Geçerliliği Bulunan EN-54 , VDS , UL , LPCB , CE , CERTIF gibi Belgelere Sahip  GLOBAL , BOSCH , ZITON , APOLLO , EATON , C-TEC , GST , ZETA gibi Uluslararası Tercih Edilen Markalar ile Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.